שרות 24/7

שרות 24/7 

מנעולן לבית

לשתף זה לאהוב ❤

הבית שלנו, הוא המקום הכי פרטי שלנו, בו אנו שומרים את הדברים היקרים והחשובים ביותר לליבנו.
לכן, הדבר הראשון שעושים כשיוצאים מהבית הוא- לנעול, וכך לוודא שהבית מוגן ובטוח מפריצות.
בעשור האחרון, פריצות לבתים ורכבים הפכו לדבר שבשגרה וחלה עלייה של כ-550% בפשיעה הביתית כך שנעילת הבית ובטחונו הפכו לנושאים חשובים שמתקדמים ומתפתחים כל הזמן.
כיום קיימים פתרונות נעילה רבים: בריח אחד, רב בריחי, מנעול מכאני, מנעול אלקטרוני או אלקטרו מכאני, צילינדר ועוד.
כיצד מחליטים מהו הפיתרון הטוב ביותר בעבורנו? בשביל זה יש אנשי מקצוע מומחים בתחום- מנעולן בית, דירה וועדי בתים. אילו סוגי שירותים מציע מנעולן בית וכיצד בוחרים את המנעולן המקצועי והאמין ביותר? על זה נרחיב בהמשך.

מנעולן לבית מוסמך

בתחום המנעולנות יש אנשי מקצוע רבים שאינם מוסמכים בתחום והם עלולים לא לבצע את העבודה בצורה מקצועית. לכן, חשוב לדעת כי אנשים הרוצים לעסוק במקצוע המנעולנות נדרשים לסיים בהצלחה קורס מנעולנים. קורס מנעולנים מסמיך את בוגריו לעבוד בתור מנעולנים מוסמכים, כאשר במסגרת הקורס נלמדים נושאי ליבה חשובים כגון סוגי מנעולים, מערכות נעילה, קידודים, קודנים אלקטרוניים, סוגי דלתות וכספות, דגדוג מנעולים, שכפול מפתחות ואף היבטים משפטיים.

באילו מקרים צריך מנעולן לבית?

תחום המנעולנות מעניק לאנשים פתרונות במצבי חירום כמו מפתח שנשבר בתוך הצילינדר, חוסר יכולת להיכנס לרכב או לבית, מצבי פריצה ועוד. עם זאת, מנעולן לבית יכול לעזור גם במקרים יומיומיים ופשוטים.
הנה כמה דוגמאות לשירותים בהם נדרש מנעולן לבית:

פריצה ופתיחת הבית

במקרה של פריצה, מנעולן בית/ דירה מקצועי יגיע בהקדם ויוכל לפרוץ את הדלת בכלי עבודה יעודיים ומקצועיים. חשוב לדעת כי יש הבדלים משמעותיים בין סוגי המנעולים והדלתות בכל בית כך שלא תמיד ניתן לפרוץ את הדלת בקלות ולעיתים אין ברירה ויש צורך בהחלפת מנעול. מנעולן מקצועי יעשה את העבודה תוך ניסיון למנוע נזק שאינו הכרחי.

שדרוג של דלת או מנעול

תחום המנעולנות הוא תחום שמשתדרג ומתקדם כל הזמן, וכיום קיימים פתרונות נעילה חדשניים ומתקדמים מאוד. לעיתים רבות אנשים מחפשים אחר מנעולן לבית בכדי להחליף דלת או מנעול ישנים וקלים לפריצה לכאלה מתקדמים וקשים לפריצה. כמו כן, לעיתים כאשר נכנסים לדירה שכורה, מבקשים להחליף את המנעול בכדי לוודא שאין אנשים אחרים שמחזיקים במפתח לבית. מנעולן לבית יכול לשדרג את הדלת והמנעול ואף לייעץ לכם בנוגע לפתרונות המתקדמים והמומלצים ביותר הקיימים בשוק.

פריצת כספות

אנשים רבים מחזיקים בבית כספות, וישנם מקרים בהם שוכחים את הקוד, מאבדים את המפתחות, ולעיתים המנגנון של הכספת מתקלקל. במקרים מהסוג הזה, מנעולן לבית יכול לעזור לכם גם בפריצה של הכספת וגם יוכל לתקן ולחזק לכם את הכספת וכן להחזירה לכשירות מלאה.

פריצת רכבים

לעיתים רבות, אנשים נתקלים בבעיות הקשורות לסוויץ, למפתחות או למערכת הנעילה של הרכב. מנעולן לבית יכול להעניק שירות גם בתחום הרכב.

אלו הם רק חלק כמה מהשירותים אותם מציע מנעולן לבית, ולפיכך מומלץ להתקשר ולשאול את המנעולן לגבי הבעיה בה נתקלתם ולבדוק האם הוא מציע שירות בתחום זה.

זקוקים למנעולן לבית שלכם?
להזמנת שירות מסופר מנעולן השאירו פרטים

איך בוחרים מנעולן לבית?

מלאכת החלפת המנעול נתפסת לעיתים כפשוטה, אך זוהי טעות. מנעולן לבית או לדירה צריך להיות בקיא בסוגים רבים ומגוונים של מנעולים, שיטות עבודה, חידושים ומנגנונים מתקדמים וכן להבין מהם הצרכים בבית ובעסק וכך להתאים בין הצורך האישי של כל לקוח לסוג המנעול שיספק הגנה מיטבית. לפיכך, בחירת מנעולן לבית דורשת בדיקה ובירור מאחר ומנעולן לבית לא מקצועי עלול לספק מנעול קל לפריצה או לבצע עבודה לא מוצלחת.

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים מנעולן?

במידה והנכם זקוקים לשירותו של מנעולן לבית, ישנם שני דברים שכדאי לבקש להציג בכדי לוודא שאכן מדובר באיש מקצוע מוסמך ואמין:
תעודת יושר– כאשר מזמינים מנעולן לבית כדאי לבקש ממנו להציג תעודת יושר מהמשטרה, אותה מחזיקים מנעולנים רבים. תעודת יושר מהמשטרה מבטיחה כי אין למנעולן עבר פלילי או היסטוריה בעייתית.
רישיון/תעודת מנעולן– בתחום המנעולנות עוסקים אנשים רבים אשר לא עברו הכשרה מתאיה ואינם בעלי הסמכה להיות מנעולנים. לכן, לפני שמזמינים את המנעולן, בקשו לראות תעודה או רישיון המוכיח שהוסמך לעסוק בתחום.

המלצות כלליות

צירוף עבודות:
בכדי לחסוך בכסף וזמן, מומלץ לנצל את ביקורו של המנעולן ולבדוק האם יש עבודות או תיקונים נוספים הדורשים מנעולן ולעשות זאת באותו ביקור. 
סימני זיהוי:
לעיתים רבות, תדרשו להציג סימני זיהוי המהווים אישור לכך שהבית או הרכב בבעלותכם, לכן וודאו שאכן יש ברשותכם תעודה מזהה. 

לסיכום, בחירת מנעולן בית, מנעולן דירה או וועד בית היא לא עניין שיש להקל בו ראש, מפני שתפקידו הוא לוודא כי אנו וביתנו מוגנים ובטוחים. לכן, לפני שמזמינים מנעולן לבית, חשוב לוודא כי הוא אכן איש מקצוע מוסמך ואמין שיוכל לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר, ויבטיח לכם שקט נפשי וביטחון

מה היה לנו במאמר זה
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.