שרות 24/7

שרות 24/7 

שכפול מפתח לרכב מיצובישי

לשתף זה לאהוב ❤
שכפול מפתחות למיצובישי
רובנו לוקחים את המפתחות לרכב כמובן מאליו. אבל רק כאשר הם הולכים לאיבוד או נשברים, אנו מבינים באמת עד כמה הם חשובים. סופר מנעולן מסבירים לכם כל מה שצריך לדעת על שכפול מפתח לרכב מיצובישי איך מבצעים את זה ולמה זה כדאי, מה זה בדיוק שכפול שלט לרכב, מהו מפתח חכם והאם אפשר לשכפל אותו ועוד מגוון טיפים שימושיים ומועילים.
להצעת מחיר לשכפול מפתח לרכב מיצובישי השאירו פרטים עכשיו!​

למה כדאי לבצע שכפול מפתח לרכב מיצובישי

תמיד חשוב שיהיה גיבוי למפתחות, מקרים רבים בהם לקוחות רכשו רכב עם מפתח אחד והמפתח אבד או נשבר. עלויות שחזור מפתחות לאחר שאבדו כל המפתחות יכול לעלות פי שתיים – שלוש ממקרה של שכפול, ולכן חשוב שתמיד יהיו מפתחות ספייר.

ולכן לא כדאי להמתין עם שכפול המפתח למצבי קיצון כמו פריצה או גניבה או אובדן המפתח. תמיד טוב שיש בבית, במקום בטוח, מפתח נוסף לכל מקרה שלא יהיה. שכפול מפתח נוסף יהיה נחוץ גם כאשר אחד הילדים הבוגרים קיבל סוף סוף רישיון נהיגה ובכל מקרה שבו משתמש ברכב יותר מאדם אחד. בקיצור, כשיש מפתח נוסף במקום בטוח, תמיד תהיה לכם אפשרות להתניע את הרכב לנסוע.

איך מתבצע שכפול מפתח לרכב מיצובישי

האופן שבו מבצעים שכפול מפתח לרכב מיצובישי תלוי בסוג המפתח. מפתחות מסוימים משכפלים בטכניקה של חריטה. במפתחות משוכללים יותר, עם אימובילייזר כאמצעי הגנה, השכפול מתבצע בדרך יותר מורכבת והמנעולן יבצע פעולה של קידוד. הדבר החשוב ביותר ברגע שמבצעים את השכפול הוא שהעבודה תהיה מדויקת, ללא שום סטיות או תקלות. הקפידו על כך שהמנעולן שמבצע את העבודה עוברכם מתמצא בסוג השכפול המתאים לכם והוא מומחה בחריטות ובקידודים הנחוצים. לגבי שכפול של מפתח מסוג מיוחד, מפתח חכם, נסביר בעוד כמה שורות.  לסופר מנעולן את כל הציוד המקצועי ואמין (כולל מכונת שכפול מפתחות) בניידת השרות, והשרות מתבצע בבית הלקוח / עסק.
שכפול מפתח למיצובישי אאוטלנדר

שכפול שלט לרכב מיצובישי

כל יצרני הרכב המובילים מספקים עם הרכב לא רק מפתח שבאמצעותו מסובבים את הסוויץ' ומתניעים את המכונית. מקובל כיום לשלב במפתח גם מנגנון שהוא בעצם שלט משוכלל. השלט משמש לנעילת ופתיחת הדלתות ולכן, מקובל בשכפול של מפתח מסוג זה לכלול גם את שכפול השלט. את המנגנון המשוכלל שבפנים לא משכפלים באמצעות מחרטה. מבצעים פעולה של העתקה וקידוד. כלומר, אפשר לומר שלוקחים שלט מוכן מראש ומקודדים אותו בהתאמה מלאה לשלט הקיים.
כיום השלטים חכמים ומתקדמים יותר, וכוללים פונקציות מגוונות. שכפול השלט מתבצע ע״י חיבור מחשב לשקע OBD ברכב, והקידוד וההתאמה מתבצעת דרך המחשב.

שכפול מפתח חכם לרכב מיצובישי

רכבים מודרניים מצוידים במרכיבים חכמים בהתנעה, באביזרי הבטיחות והשליטה, במערכת הדלק. באופן טבעי, משתלב גם המפתח החכם שמשפר ומייעל את חוויית הנהיגה. מדובר במפתח שמבצע את ההתנעה בצורה שונה, לא דרך הסוויץ' אלא באמצעות לחצן שמזהה את המפתח ממרחק מסוים. שכפול מפתח חכם נחשב לתהליך מתוחכם, שמשתלב עם מחשב הרכב. נדרשת מערכת ממוחשבת שתפקח על השכפול.

שכפול מפתח ברזל (גלם) לרכב מיצובישי

שכפול של מפתח ברזל עשוי להידרש כאשר מצוי בידיכם מפתח לרכב מהסוג הוותיק או כאשר המפתח החכם מגיע לצד מפתח ברזל שמתאים למנעול דלת הרכב, למקרה הצורך. שכפול של מפתח מברזל מבוצע יחסית מהר, באמצעות כלים מכניים ומכשירים כדוגמת מחרטה. 

אז איך זה מבוצע בתכלס? 
בניידת השרות של סופר מנעולן יש מכונת שכפול מקצועית, מדוייקת והמקצועית בשוק. בעזרת אפליקציה יעודית, בוחרים את דגם הרכב, מניחים את המפתח של הלקוח במכונה והיא קוראת את קוד החיתוך של המפתח . לאחר מכן מניחים את הגלם במכונה ומפעילים את החיתוך של המפתח.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מפתחות לרכב מיצובישי:

  • מפתחות סטנדרטיים
  • מפתחות חכמים
  • מפתחות עם מנגנון אימובילייזר

 

מפתחות סטנדרטיים הם הסוג הבסיסי של מפתחות לרכב מיצובישי. הם עשויים בדרך כלל מפלסטיק או מתכת, ויש להם קוד חיתוך פשוט. מפתחות סטנדרטיים משמשים לנעילה ופתיחתה של הרכב, הפעלת המנוע והפעלת המערכות השונות ברכב.

מפתחות חכמים הם סוג מתקדם יותר של מפתחות לרכב מיצובישי. הם כוללים צ'יפ אלקטרוני קטן, המאפשר לפתוח את הרכב ולהתניע את המנוע ללא מגע. מפתחות חכמים נוחים לשימוש ויכולים לעזור להגביר את האבטחה של הרכב שלכם.

מפתחות עם מנגנון אימובילייזר הם סוג נוסף של מפתחות לרכב מיצובישי, הכוללים צ'יפ אלקטרוני קטן. הצ'יפ מאפשר למנוע של הרכב להתניע רק אם הוא מתאים למפתח. מפתחות עם מנגנון אימובילייזר נועדו להגן על הרכב שלכם מפני גניבה.

הסוג הספציפי של מפתח לרכב מיצובישי שיש לכם תלוי בדגם הרכב שלכם ובשנת הייצור שלו.

6 טיפים שימושיים לשמירה על מפתחות הרכב

כמה עולה לשכפל מפתח לרכב מיצובישי

  • שכפול מפתח לרכב ₪200 עד ₪300
  • שכפול שלט לרכב ₪350 עד ₪500
  • שכפול שלט חכם לרכב ₪700 עד ₪1000

שאלות נפוצות בנושא שכפול מפתחות לרכבי מיצובישי

להתקשר למנעולן לבדוק מה הסיבה שהשלט הפסיק לעבוד, יתכן מאוד ופעולה פשוטה של החלפת סוללה יכולה לפתור את הבעיה.

השכפול מתבצע עם שלטים אוניברסליים שמותאמים ומקודדים לרכב הלקוח, אך ישנם דגמים שניתן לשכפל רק לשלט מקורי.
כך גם עלות השכפול משתנה בהתאם לסוג השלט (מקורי / אוניברסלי).

ניידת השרות של סופר מנעולן תגיע בהקדם, עם הציוד המתאים והמקצועי ונשחזר מפתח ושלט לרכב, ומשך זמן העבודה כשעה עד שעתיים.
בסיום השכפול תוכלו לנסוע לדרככם.

הפריצה לרכב מתבצעת תוך דקות ספורות עד לחצי שעה (בתלות בדגם הרכב).
הפריצה מבצעת בכלים מקצועיים ויעודיים כך שלא נגרם שום נזק לרכב.
 
 
מה היה לנו במאמר זה
דוגמאות של שכפול מפתחות ללקוחות מרוצים של סופר מנעולן
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.

שכפול מפתחות למיצובישי
להצעת מחיר לשכפול מפתח לרכב מיצובישי השאירו פרטים: