שרות 24/7

שרות 24/7 

פורץ כספות

לשתף זה לאהוב ❤
פורץ כספות

שכחתם את הקוד לכספת בבית או במשרד ואתם חייבים לפתוח אותה מהר? נשמע שאתם חייבים פורץ כספות, וסופר מנעולן יוכלו לפתור לכם את כל הבעיות. נסביר כאן כל מה שצריך על פריצת כספות.

להזמנת פורץ כספות השאירו פרטים עכשיו!

למה שאצטרך להזמין פורץ כספות?

ההבדלים בין פריצת כספת מקצועית ללא מקצועית

» פריצת כספת מקצועית

כספת מקצועית מגיעה מיצרן ספציפי, כך שתהליך פתיחת הכספת הוא די פשוט ומובנה. בדרך כלל מנעולן יגיע לביתכם או לעסק שלכם, יבדוק את הכספת, יקרא את המספר הסידורי ויגלה מי היצרן. אם ניתן להשיג מידע זה, המנעולן ייצור קשר ישירות עם היצרן וימסור להם את המידע על הכספת, את פרטי הרישוי ואת חוברת הקידוח (זוהי חוברת המספרת לכם אילו אזורים יש לאתר בעת קידוח הכספת, על מנת לנטרל את המנגנון ששומר על הכספת נעולה). לאחר שייקדח חור בכספת, לרוב המנעולן יוכל לעקוב אחר הוראות היצרן ולפתוח את הכספת באופן זה.

» פריצת כספת לא מקצועית

בעוד שגם לכספות זולות ופחות מקצועיות יש יצרנים, לעתים קרובות היצרנים לא מנהלים תיעוד יציב של כספות שנרכשו במיוחד. מנעולן יפתח בדרך כלל כספות מסוג זה באמצעות טכניקות לאיסוף מנעולים, או שהוא פשוט יפרק את המנעול. ישנם מספר סוגים שונים של כספות, עם סוגים שונים של מערכות נעילה. האופן שבו המנעולן יבחר לפתוח את הכספת יהיה תלוי בתוצאות הרצויות של הלקוח, ובסוג המערכת המשמשת את הכספת.

כיצד המנעולן יודע האם הכספת שייכת לאדם המבקש את השירות או לא?

זו שאלה נפוצה והתשובה די פשוטה. בדרך כלל כאשר מישהו מבקש שירות פריצה מסוג זה, הכספת נמצאת בתוך עסק או בתוך בית. המנעולן יכול פשוט להתאים את כתובת הרכישה למקום המגורים, או את כתובת המגורים לכתובת על תעודת הזהות של האדם. זה מספיק אישור לכך שהכספת אכן שייכת לאדם שמבקש שירות של פורץ כספות.
בנוסף, בעל הכספת יצטרך להוכיח שהוא הבעלים של הכספת.

תיקון ותחזוקת כספות

כספות יכולות להיות פריטים מורכבים ומדי פעם עלולות אפילו להתקלקל. מנעולים יכולים להיתקע או שהן עשויות שלא להינעל כלל. החדשות הטובות הן שאולי לא תצטרכו להחליף את הכספת מכיוון שלעתים קרובות ניתן לתקן אותה, מה שחוסך את העלות של כספת חדשה שלא לדבר על אי הנוחות של הסרת הישנה.

תיקון ותחזוקת כספות צריך להיות מופקד בידיו על מנעולן מומחה, כמו המנעולנים של חברת סופר מנעולן. אנו יכולים להגיע לביתכם ולבצע שם את מרבית תיקוני הכספת. המנעולן יתקן את המנעול או יחליף אותו, לפי הצורך.

כספות ביתיות

כספות ביתיות הן לרוב קטנות יותר ולעיתים גם בעלות מנגנון פחות מתוחכם מאשר זה של כספות מסחריות. דבר זה מאפשר לכספות מסוג זה להיות בעלות מחיר נוח לכל כיס, ולא יקרות באופן מיוחד. מומלץ לרכוש כספת ביתית במידה ויש לכם חפצים יקרי ערך שפשוט מונחים בארונות הבית, כך שכל אדם שיפרוץ לבית יוכל לקחת אותם. במקרה כזה כדאי לקנות כספת, אפילו אם מדובר באחת יחסית זולה. היעזרו בסופר מנעולן כדי לבחור את הכספת הנכונה.

כספות למשרד/עסק

איפה אתה מאחסן את המסמכים החשובים של העסק או המשרד?
אם התשובה היא בארונות האחסון אשר לכל אחד יכולה להיות גישה אליהם, כנראה שאתה צריך כספת. אל תיקח סיכון ותרכוש לך כספת מסחרית. מדובר בכספות גדולות יותר מאלו הביתיות, ובעלות מנגנון מתוחכם וחזק. סופר מנעולן יכולים להתקין לך את הכספת, וגם לייעץ איזו כספת מתאימה במיוחד למקרה שלך.

התקנת כספת

אם נאמר לך שאתה זקוק לכספת או שיש לך פריטים בעלי ערך רב, בין אם הם בעבודה או בבית, כדאי לך לשקול להשיג כספת לאחסן אותם. עם זאת, זה לא רק מקרה של פנייה לחנות הקרובה לביתך ולקנות אחת.

ישנם שני סוגים עיקריים של כספות בהן תוכלו להשתמש לביתכם או לעסק:

  1. כספות נתונים – מגנות מפני אש, כמו גם מפני גניבות, ומשמשות לאבטחת מסמכים ונתוני מחשב וכו'.
  2. כספות ביטחון – המיועדות לאחסון חפצים יקרי ערך כמו מזומן, תכשיטים, כלי נשק וכו'.

אתם צריכים שהכספת תהיה מותאמת אישית לביתכם, לכן על מנעולן מקצועי להתאים אותה בכדי לספק הגנה אמיתית. בנוסף, אתם זקוקים לעצות מסוימות בנוגע לאיזה כספת כדאי לכם לקנות.

דרישות ביטוח לכספת?

חשוב מאוד – טרם רכישת כספת, עדיף לבדוק עם חברת הביטוח האם הם מציינים קריטריונים מסוימים לכספת, כגון כיסוי מזומן או דירוג הגנה מפני אש.

מה אתם רוצים לאחסן בכספת?

האם מדובר במסמכים – במקרה כזה כדאי לשקול כספת אש. אם מדובר בתכשיטים או במזומן, עליכם לשקול את דירוג הכספת על מנת להבטיח את הכיסוי הביטוחי הרלוונטי!

מנעולנים מורשים של סופר מנעולן העובדים עם כספות יוכלו לפרט ולהתקין את הכספת בגודל המתאים למטרה שלכם.

מה היה לנו במאמר זה
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.