שרות 24/7

שרות 24/7 

מנעול טביעת אצבע רב בריח – האם כדאי?

לשתף זה לאהוב ❤

העולם צועד לכיוונים טכנולוגיים יותר, חכמים יותר ונוחים יותר. דלת הכניסה שלכם לעולם הזה  מתחיל בדלת הכניסה שלכם הביתה. עידן המפתח עשוי המתחת הסתיים. העולם היום עובר לדלתות עם מנעולים חכמים ובראשם מנעול טביעת האצבע. אז איפה אתם בסיפור הזה, הולכים קדימה או נשארים מאחור.

לשירות מסופר מנעולן השאירו פרטים עכשיו!
מהו מנעול טביעת אצבע?

מנעולי טביעת אצבע הם חלק מהעולם הטכנולוגי העיצובי החדש של דלתות הכניסה היום. אין צורך במפתח כפי שהינו רגילים, כל אחד מבני הבית משאיר את טביעת האצבע שלו במערכת ומכאן זה המפתח לבית. אף אחד לא נשאר בחוץ, לא צריך לחלץ מישהו שנתקע בחוץ בלי מפתח. אחרי תקופה קצרה עם המערכת, לא תוכלו לדמיין איך התנהלתם בעבר.

יתרונות מנעול טביעת אצבע

למנעול טביעת האצבע ישנם מספר יתרונות ברורים, מעצם היותו מנגנון חדש אשר בא לשפר את איכות חיינו, הנה כמה מהיתרונות הברורים של מערכת המנעול לטביעת אצבע.

שיפור באיכות השמירה על הבית. אחד היתרונות הגדולים של הטכנולוגיה מעבר לנוחות שבה, היא הגברת הקושי על פורצים לפתוח את הדלת. ראשית אין מפתח שניתן לשכפל, שנית המנעול לא חשוף, הוא  מוטמע בתוך הדלת ומכיוון שכך יש קושי רב יותר לפצח אותו.

גיבוי. כיום הדלת שלכם תלויה במפתח, איבדתם אותו, שכחתם אותו ואתם בבעיה, במערכות המתקדמות ניתן לפתוח את הדלת בעזרת טביעת אצבע או בעזרת מכשיר הטלפון הנייד מרחוק כך שהדלת תמיד בשליטה שלכם, אף אחד לא יישאר בחוץ אף פעם.

הכי נוח הכי פשוט. מגדירים את טביעת האצבע פעם אחת ונפרדים לתמיד מהמפתח. הדלת נשארת נעולה תמיד, גם אם היא נסגרת מעצמה ולכם תמיד יש אפשרות להיכנס. אין פשוט מזה ואין נוח מזה, המונח ילד מפתח פשוט נעלם מהעולם.

מנעול טביעת אצבע רב בריח – האם כדאי?

חברת רב בריח היא החברה המובילה בתחום הדלתות בישראל כבר עשרות שנים, גם בתחום טביעת האצבע יש לרב בריח מה להציע. 

  • הטכנולוגיה של המערכת ידועה ומוכרת ופועלת בהצלחה מספר שנים, היא פותחה עבור הקהל הישראלי ומותאמת עבורו, פועלת ללא תקלות ונבחרה לא פעם כטובה בישראל
  • המערכות של רב בריח הן מהוותיקות שיש מצד אחד ועוברות שידרוגים באופן קבוע מצד שני. המערכת בנויה כך שכל אחד מבני הבית רשום במערכת ובעצם כך נמנע מהשארת מישהו בחוץ. המנגנון מורכב לצד הדלת, והשימוש בו מחליף את המפתח, איכות נעילת הדלת, נשארת גבוהה ואפילו משתפרת.
  • אפליקציית ההפעלה למערכת מבטיחה שגם במקרה של תקלה, או צורך להכניס מישהו שלא מבני הבית אל תוכו כאשר הוא ריק (שליח לדוגמה) בעזרת שליטה של מי שמוגדר מנהל מערכת.

מערכות הנעילה החכמות הולכות ותופסות מקום בחיינו, כמו שלפני עשרים שנה לא האמנו שנוכל להזמין תור לרופא באמצע התור לסופר, כך אנחנו מבינים שבקרוב כל מערכות הנעילה יהיו חכמות. מערכות הנעילה של רב בריח הן מותאמות לשוק הישראלי ובהחלט מומלצות עבורו.

מה היה לנו במאמר זה
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.