שרות 24/7

שרות 24/7 

מנעול טביעת אצבע – איך זה עובד והאם כדאי

לשתף זה לאהוב ❤
כל המידע על מנעול חכם לדלת

איך עובד מנעול טביעת אצבע?

מנעול טביעת אצבע הינו מנעול ביומטרי הפועל ע"י זיהוי של מספר נקודות ייחודיות בטביעת האצבע שלנו. המערכת משתמשת בסורק תרמי או אופטי על מנת לזהות את טביעת האצבע המונחת על גבי המנעול, ובמידה והמנעול ימצא את טביעת האצבע שלכן מאושרת לכניסה לבית, הדלת תיפתח. במידה וטביעת האצבע שלך תימצא כלא מתאימה להגדרות המנעול לטביעות האצבע אשר מורשות לפתוח את הדלת, המנעול יבקש להקיש קוד חכם על מנת לתת הזדמנות נוספת לפתיחת הדלת. במידה והמערכת של מנעול לטביעת אצבע הינה מערכת חשמלית, ברוב המנעולים יהיה קיים חיישן שתפקידו לפתוח את הדלת במידה ויש הפסקת חשמל הדלת נפתחת באופן אוטומטי.

לשירות מסופר מנעולן השאירו פרטים עכשיו!

יתרונות במנעול טביעת אצבע

  • נוח למשתמש – מי מאיתנו שלא שונא לחטט שעות בכיסים או בתיק בסוף יום ארוך, כנראה אוהב להתייבש בחום או בקור מחוץ לבית. ועכשיו ברצינות, העובדה לא תצטרכו יותר לחטט בכיסים בחיפוש אחר פיסת הברזל החמקמקה הזאת על מנת לפתוח את הדלת תשנה את חייכם מקצה לקצה. 
  • הגנה מיטבית – דלת בעלת מנעול לטביעות אצבע היא קשה בהרבה לפריצה. ראשית היא שוללת לחלוטין את האופציה שהמפתח ייגנב על ידי פורץ פוטנציאלי שיעקוב אחריכם על מנת לגלות היכן הבית שלכם, ושנית המנעולים הללו מכילים צילינדרים חזקים בהרבה מהצילינדרים הקלאסיים של דלת רגילה. בנוסף, מנעול רגיל עלול להיפרץ עם כלים מתאימים, אך עם מנעול חכם אי אפשר לשחק בצורה הזאת. 
  • כבר לא תשכח את המפתח – כולנו לפחות פעם אחת בחיים שכחנו את המפתח בבית ובמקרה הטוב חיכינו בחוץ עד שהגיע אחד מבני הבית לחלץ אותנו, ובמקרה הרע הזמנו פורץ במחיר מופקע שיפרוץ את הדלת. אבל כאשר אתם מתקדמים לטכנולוגיה של מנעול ביומטרי, המפתח נמצא ביד שלכם כל זמן, כל הזמן. 
  • נגישות – הנגישות של המנעול לטביעות אצבע היא אחת מהיתרונות המובהקים שלו. המנעול הזה נגיש לילדים בכל גיל, קשישים, ואנשים בעלי צרכים מיוחדים. 
  • קנאה – אנחנו בטוחים שהשכנה המתנשאת מדירה 4 תפסיק להרים את האף כשתראה את המנעול החדשני שלכם. ועכשיו ברצינות, מנעול חדשני שכזה יהווה מושא לקנאה בין השכנים והחברים שלכם. והיי? מי לא רוצה להיות מושא לקנאה? לא לשקר 🙂

חסרונות במנעול טביעת אצבע

  • פתיחה אוטומטית – במידה והמנעול הינו מנעול העובד על מערכת חשמלית, הדלת תיפתח באופן אוטומטי אם תהיה הפסקת חשמל או שהמערכת לא תקבל חשמל מסיבות אחרות, מה שעלול להיות מסוכן אם אין אף אחד בבית. 
  • עלות – בגלל שהטכנולוגיה שבמנעול טביעת אצבע היא טכנולוגיה חדישה במיוחד, עלות המנעול תהיה גבוהה מהרגיל ולכן לא כל אחד יוכל להרשות לעצמו לעשות את המעבר. 
  • החלפת בטרייה – מנעולים העובדים בעזרת סוללה יצריכו החלפת סוללות כאשר הסוללה תתרוקן, מה שיכול להוות התעסקות מיותרת. 

לסיכום:

מנעול לטביעת אצבע עובד בעזרת מנגנון ויזואלי או תרמי המזהה במספר נקודות ייחודיות את טביעת האצבע שלכם ומחליט האם לפתוח את הדלת או לא לפי ההגדרות שהכנסתם בו מבעוד מועד. כאשר תרכשו מנעול לטביעת אצבע תחסכו לעצמכם זמן יקר בהתעסקות בחיפוש אחר מפתחות בכיסים, תמנעו מעצמכם מקרים מיותרים בהם תשכחו את המפתח, תספקו לכם ולילדיכם הגנה מרבית ותהפכו את החיים שלכם לקלים יותר. אומנם עלות המנעול היא גבוהה אבל מי שיכול להרשות לעצמו לחלוטין יפיק תועלת מהמנעול המשוכלל.

מה היה לנו במאמר זה
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.