שרות 24/7

שרות 24/7 

מנעולן מומלץ

לשתף זה לאהוב ❤

אחת הסיטואציות הלא נעימות היא לחזור הביתה, לנסות לפתוח את הדלת ולגלות שאתם פשוט לא מצליחים, ולמרבה הצער אתם לא מכירים מנעולן מומלץ ואתם צריכים להתחיל לחפש באינטרנט – ולכו תדעו את מי תמצאו. אל תחכו למצב חירום בו תצטרכו מנעולן כאן ועכשיו – התארגנו מראש ומצאו מנעולן שתוכלו לקרוא לו בעת צרה.

לשירות מסופר מנעולן השאירו פרטים עכשיו!

כמה עולה להזמין מנעולן מומלץ?

מחיר ביקורו של מנעולן תלוי בסוג העבודה שאתם צריכים ובסוג הדלת שיש לכם. ככלל, עבודות על דלת פלדלת הן מורכבות יותר ולכן עולות יותר מאשר עבודות על דלת פנים פשוטות. אלו הם טווחי מחירים מקובלים לעבודות מנעולן שונות:

סוג העבודהמחיר
החלפת מנעול בדלת פנים250-450 ש"ח
החלפת מנעול בדלת רב בריח350-750 ש"ח
פתיחת דלת טרוקה250-350 ש"ח
פתיחת (פריצה) דלת נעולה250-400 ש"ח
התקנת מחזיר דלת450-650 ש"ח

מה ניתן לעשות כדי לשמור על הדלת לאורך זמן?

בסופו של דבר השאיפה היא שהדלת, המנעול והצילינדר שלכם יחזיקו כמה שיותר זמן. נדגיש שכל אלו לא חיים לנצח, אבל משך הזמן שהם ישרתו אתכם תלוי לחלוטין בכם ובהרגלים שלכם. אספנו עבורכם מספר המלצות להארכת חיי הדלת, המנעול והצילינדר:

1. שמנו את הצילינדר באופן קבוע

מומלץ לשמן את הצילינדר פעם בחצי שנה לפחות. אי הקפדה על שימון הצילינדר יגרום לכך שיהיה קשה יותר ויותר לסובב את המפתח במנעול, עד שבסופו של דבר לא תצליחו לסובב אותו כלל ותתקעו מחוץ לבית. אם אתם שמים לב שאתם צריכים להיאבק עם המנעול כדי לפתוח את הדלת, הגיע הזמן לשמן את הצילינדר.

2. דאגו לניקיון המפתח

זה אולי ישמע לכם מצחיק, אבל מפתח מלוכלך גורם בטווח הארוך לתקלות במנעול. לכן אנחנו ממליצים לדאוג לכך שהמפתח יהיה נקי, בפרט אם התלכלך מסיבה זו או אחרת. ניתן לנקות את המפתח באמצעות מים ומברשת שיניים.

3. בדקו את הצירים

בעיות בצילינדר ובמנעול הן לא הבעיות היחידות שעשויות למנוע מכם להיכנס הביתה: גם צירים לא מכוונים יכולים לגרום לכך שהדלת לא נפתחת או נסגרת כמו שצריך. לכן חשוב לשים לב לצירי הדלת ולכך שהם מוברגים כראוי ולא השתחררו או שקעו.

בחרו מנעולן קבוע באזור מגוריכם

כדאי שיהיה לכם מספר של מנעולן מומלץ העובד באזור מגוריכם וזאת על מנת שהוא יוכל להגיע בזמן קצר אליכם. בנוסף, חשוב שהוא יהיה פעיל גם בשעות לא שגרתיות (כגון עבודה באמצע הלילה ושבתות וחגים) מכיוון שהזמנים בהם תצטרכו אותו לא מוגבלים לשעות נוחות.

לשירות מסופר מנעולן השאירו פרטים עכשיו!
מה היה לנו במאמר זה
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.