שרות 24/7

שרות 24/7 

מנעולן לעסקים

לשתף זה לאהוב ❤
מנעולן לעסקים

במציאות של ימינו, ישנן החלטות שעל בעלי עסקים ומשרדים לקחת. בין החלטות אלו קיים עניין האבטחה. עניין זה כולל בתוכו את אחריות בעל העסק לביטחון המבנה, ביטחון העובדים וכן ביטחון הלקוחות. לשם עמידה בדרישות האבטחה והביטחון של העסק, על כל בעל עסק לרכוש את שירותיו של מנעולן לעסק.
את סופר מנעולן לעסקים הכרתם?

בעל עסק או חברה?
לקבלת הצעת מחיר לשירות מסופר מנעולן השאירו פרטים

אז, מי הוא מנעולן לעסק?

מנעולן לעסקים הינו איש מקצוע אשר הכשרתו רחבה וטומנת בחובה שלל תחומים, ביניהם שירות לחברות ורשתות ברמה ארצית, התקנת מנעולים ומערכות אבטחה, שכפול מפתחות ושלטים, פריצת דלתות ומנעולים, עבודות תחזוקה שוטפות ועוד.

מנעולן לעסק מספק מגוון שירותים. להלן כמה מהם:

פריצות

 • פריצת דלתות ומנעולים – לא פעם, מפתחות בית העסק אובדים, נתקעים בתוך המנעול ולעיתים אף נשברים. במצבים אלו, עולה הצורך במנעולן. מנעולן יעשה את עבודתו מבלי גרימת נזק לדלת. כמו כן, באם ברשותכם דלת בעלת ידית קבועה מהצד החיצוני שלה,  הנחשבת מורכבת יותר לפריצה, מנעולן יוכל לפרוץ גם אותה.

   

 • פריצת כספות – כאשר מדובר בכספת יכולות לקרות תקלות רבות. מפתח שאבד, קוד שנשכח, תקלה במנעול עצמו יכולים להותיר אותנו בחוסר אונים. מנעולן יוכל לפתור את הבעיה בכמה דרכים לרבות מציאת הקוד לכספת, או פריצה למנעול הכספת עצמה.

החלפות ותיקונים

 • החלפת צילינדר – תחילה, למי מאיתנו שאינו בקיא, צילינדר הינו חלק ממנגנון הדלת דרכו אנו מכניסים את המפתח. הכנסת המפתח לצילינדר וסיבובו בפנים, מפעילה גלגל שיניים אשר מסובב את הבריחים במנגנון המדובר. הצילינדר בנוי מחריצים אשר מותאמים לפינים שעל המפתח. את הצילינדר יש להחליף בכמה מקרים. ישנן מספר בעיות שיכולות לעלות ביחס לצילינדר. ראשית, כאשר המפתח אינו נכנס או אינו מסתובב כראוי.
  שנית, כאשר המפתח נשבר בתוך הצילינדר עצמו. בנוסף, בנסיבות משמחות יותר, כאשר נכנסים לדירה חדשה, זאת על מנת לוודא כי במקרה שהמפתח הקודם נשאר בידי ידיים זרות, הם אינם יוכל להיכנס.
  לבסוף, הסיבה השכיחה יותר להחלפת צילינדר, היא כאשר המפתח אובד, זאת כמשנה זהירות.

   

 • כיוון דלת פנים וחוץ – לעיתים בעת סגירת ופתיחת הדלת בעסק, הדלת "שלא כראוי" באה במגע עם הרצפה, והדבר יוצר רעש שאינו נעים לאוזננו. במקרה זה הדלת זקוקה לכיוון. כיוון דלתות מצריך את שירותיו של מנעולן לעסקים, זאת מפני החשיבות הרבה בהכרת סוג הדלת והמבנה שלה. כמו כן, מדובר בעבודה המצריכה שימוש בכוח פיזי זאת מפני שיש צורך להוציא את הדלת ממקומה.
   
 • תיקון והחלפת ידיות פנים וחוץ – כל דלת זקוקה לידית תקינה על מנת לבצע את פעולתה כראוי. באם הידית תקולה, סופר מנעולן לעסקים יוכל לתקנה או להחליפה במידת הצורך ללא כל בעיה. רבים נוטים לזלזל בחשיבות הדבר אך חשוב לציין כי הדלת היא זו אשר מספקת הגנה מפני כניסת זרים לא רצויים.

   

 • ציפוי דלתות – הדלת היא הגורם הראשון אותו לקוחות רואים בעת כניסתם ולכן הוא מהווה הרושם הראשוני אותו מבסס הלקוח. רבים מבינים כי כאשר המראה החיצוני של הדלת אינו כהלכה, אין צורך בהחלפת הדלת כולה, אלא בציפוי הדלת, זאת מפני שדלת אמורה להחזיק שנים רבות. מנעולן העסק יצפה את דלתות העסק כך שהן יראו כחדשות מבלי ההוצאות הכספיות הכרוכות בהחלפת הדלתות כולן. 

התקנות

 • התקנת מנעול כספת עליון – מנעול זה, הינו מאסיבי ובעל שלושה בריחים. בשל כך, הינו קשה לפריצה ולכן מנעולן הוא איש המקצוע אשר יכול לפרוץ את המנעול המורכב.

   

 • התקנת עינית וקודן כניסה – באם ברצונכם להתקין עינית וקודן כניסה בדלתות בית העסק שלכם, המנעולן יתקין בהתאם לסוג אותו תבחרו.

   

 • התקנת מנעול ביומטרי – בחברות ובתי עסק רבים הפנים פונות אל עבר התקדמות טכנולוגית. כיום, רבים בוחרים לא להסתפק במנעול רגיל הנפתח באמצעות ממפתח כפי שאנו מכירים, אלא להתקין מנעול בעל מנגנוני נעילה מתקדמים וחכמים יותר, בהם המנעול הביומטרי. מנעול זה מזהה לפי טביעת אצבע מי מורשה כניסה ומי לא, ובכך מסנן את הנכנסים לעסק או למשרד ומהווה אמצעי בטיחות חשוב. מנעולן יתקין מנעול לחברות ולעסקים אשר מעוניינים באמצעי זיהוי זה.

   

 • התקנת מערכת אינטרקום – מערכת האינטרקום במשרדים ובבתי עסק רבים מהווה מסנן כניסה ראשון. על מנת המערכת תעשה את עבודתה נאמנה ללא תקלות ישנה חשיבות רבה בבחירת המערכת וכן באיש המקצוע אשר מתקין אותה.

   

 • שכפול שלטים לרכבים – לא פעם עולה הצורך בשכפול שלטים לרכבי החברה. באם חברה משתמשת בשירותי מנעולן לעסק, הוא יבצע את השכפול עבורם.

סופר מנעולן לעסקים - להגן על מה שחשוב לך

אבטחה וביטחון באים לידי ביטוי גם בצורך של המשרד או בית העסק במנעולן. סופר מנעולן מספקת שירותים מהירים לכל קריאה, 24/7 כולל שבתות וחגים. החברה מעניקה שירותים מקצועיים ואמינים בתעריפים אטרקטיביים. סופר מנעולן מספקת שירותי פריצת דלתות ומנעולים, התקנת מנעול כספת, עינית וקודן כניסה, מנעול ביומטרי, מערכת אינטרקום, וכן מספקת שירותי החלפת צילינדר, שכפול שלטים, כיוון וציפוי דלתות, וכן שירותי תחזוקה.

מה היה לנו במאמר זה
להצעת מחיר מיידית
השאירו פרטים וסופר מנעולן יחזור אליכם בהקדם!
סופר מנעולן

סופר מנעולן

חברת סופר מנעולן בניהולה של תמיר מספקת פתרונות לכל סוגי המנעולים והדלתות, רכבים וכספות.
השירות כולל אחריות מלאה לכל תיקון ו/או שרות, תוך מתן שרות מקצועי, איכותי ויחס אדיב.